Volvo XC90 получи подобрения във всички детайли (галерия и видео)

Шведският SUV има по-голям екран на мултимедийната система, по-ефективни хибридни двигатели и вози доста по-комфортно

Обратно в новината

Коментари - Volvo XC90 получи подобрения във всички детайли (галерия и видео) | Авто.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Колата хич не е лоша, ама за 200К ще ме извиняват. Има по-добри предложения.

показва пълна безпомощност извън околовръстното на кой да е град.

китайска кола , много важно стана да се уточнява "шведската марка волво"

като за мазе.. и в беемвето същата.

Като го опънеш по магистралата до Бургас, реално електромоторите ще подпомагат до Църна Маца, преко-сили до отбивката към с. Лозен, след това 4-турбо цилиндъра и предно

имах възможност да тествам наистина топ оборудван модел Т8 плъгин хибрида с въздушното окачване, кожения напа салон и джиджавата аудиосистема. Комфорта е на високо ниво, ама усещането на пипане на повърхностите в салона не е съвсем премиум и в тая конфигурация е 110к евро. За същите пари ми оферираха Мерцедес ГЛЕ, който определено създава по-добро впечатление.

Нещо са го загрозили особенно дисплея с духалките.

200 000 лева за кола? Това е тотално изтрещяване!

да ми се усучи в квартала с двойно паркирали да видя как ще стане

Китайска сбирщина. После като почне да се чупи всеки ден по два пъти и да плащаш по 5-10000лв ремонти ще ти излезне през носа тоя боклук.